Giyim sektöründe casual giyim tarzının Türkiye de önde gelen üreticilerinden olan DYNAMO, kalite konusundaki hassasiyeti ve tasarımlarında yakaladığı modern çizgisi sayesinde Türkiye’nin saygın giyim markası haline gelmiştir

Koleksiyonlarında günlük hayatta rahat ve şık olacakları, şıklığı günlük hayatın her anına taşıyan lifestyle felsefesiyle “Hayatın her anında” mottosu ile yoluna devam etmektedir.

Bu anlayışı dünya moda ikonlarında da görüyoruz. Artık kesin çizgilerin kalktığı bir moda anlayışı olan bir dünyada yaşıyoruz. Ve bu bilinçle yürüyoruz...

DYNAMO daha iyi bir noktaya gelmek için Türkiye pazarında ilerlemesine devam etmekte olup yurtdışında da toptan satışla strateji çalışmalarına devam etmektedir.

Misyon

Modern şehir insanının tarzına sürekli artan bir katkı sağlayarak,yaşamın her anında tamamlayıcı bir unsur olabilmek için sunduğu tüm ürünlerinde kaliteli ve yenilikçi bir anlayış benimsemiştir.

Tüm çalışanlarının fikirleri, müşterilerinin istek ve görüşlerini dikkate alarak katılımcı, dinamik ve güvenilir kurumsal bir marka haline gelmektedir.

Vizyon

Müşterilerimizin baştan aşağı tüm ihtiyaçlarını karşılayarak, alışverişi keyif haline getirmelerini sağlamak için gerekli yatırımları, araştırmaları yaparak kaliteli ve güvenilir bir marka olan DYNAMO ‘yu yakın gelecekte sınırları olmayan bir dünya üzerinde tanıtmaya çalışmak en önemli vizyonumuzdur.